БІЛИК МИКОЛА ІЛЛІЧ є автором багатьох станкових, монументальних і ландшафтних скульптур.
Член-кореспондент Національної академії мистецтв України (2017).
Народний художник України (2017), доцент (2014).
Нагороди: лауреат Міжнародного бієнале «Львів-91» (1991) (Перша премія в галузі скульптури), Срібна медаль АМУ (2013) та ін.
Посада: доцент кафедри художніх виробів з кераміки та скульптури Київського державного інституту декоративно-прикладного-мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука.
Для творчості Білика М.І. головними напрямами натхнення є історія України, образ жінки та екологічні проблеми людства. Його значний творчий доробок налічує понад 500 художніх творів (скульптура, графіка). Протягом 1983–2016 рр. Микола Білик брав участь у близько 150 персональних, групових, всеукраїнських, міжнародних і закордонних виставках. Знаковими були такі персональні виставки: 2011 – «Обійми» (Музей сучасного мистецтва, Київ); 2014 – «Любов земна» ( Музей «Духовні скарби України»); 2014 – Галерея «Триптих» (Київ). Із монументальних творів автора слід назвати пам’ятники Тарасові Шевченку, встановлені на Івано-Франківщині та на Кубі, Ярославу Мудрому; пам’ятник Святому Рівноапостольному Великому князю Київському Володимиру (за його створення нагороджений орденом Нестора Літописця); меморіальні дошки П. Могилі – митрополиту Київському і всієї Руси, С.Федорову, О.Олесю, Б.Грінченку, П.Майбороді, В.Симиренку, Любові Забашті, О.Таранцю, О.Топачевському, О.Мішакову; пам’ятник незабутньому українському митцеві М.Бойчуку. Микола Білик є автором нового герба міста Києва (у співавторстві з В. Сівком), одним із групи скульпторів, які відновили у Києві відомий пам’ятник княгині Ользі, Андрію Первозванному, Кирилу та Мефодію. Його твори представлені в колекціях Міністерства культури і мистецтв України, у музеях Чернівців, Львова, Чернігова, Черкас, Переяслава-Хмельницького, а також у Німеччині, Канаді, США, Бельгії, Голландії, Франції.
1953 – народився 20 травня в с. Топорівці Новоселицького р-ну Чернівецької обл.
1980 – закінчив Львівський інститут декоративного та прикладного мистецтва за спеціальністю «Інтер’єр та обладнання».
1980 – 1988 – художник цеху монументально-декоративного мистецтва.
1995 – викладач Київського художньо-промислового технікуму.
2014 – доцент кафедри художніх виробів з кераміки та скульптури Київського державного інституту декоративно-прикладного-мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука.
Член Національної спілки художників України (1983).