Апарат

Керівництво

Президент, академік НАМ України ЧЕБИКІН

Андрій Володимирович

486-19-19,

272-15-40

amu@academia.gov.ua

namu.academia@gmail.com

 

Приймальня президента і головного ученого секретаря

 

486-24-60 amu@academia.gov.ua

namu.academia@gmail.com

 

Перший віцепрезидент, академік НАМ України

ЯКОВЛЄВ

Микола Іванович

486-17-35

 

amu@academia.gov.ua

namu.academia@gmail.com

 

Віцепрезидент, академік НАМ України

 

БІТАЄВ

Валерій Анатолійович

486-28-29 amu@academia.gov.ua

namu.academia@gmail.com

 

 Віцепрезидент, академік НАМ України

СИДОРЕНКО

Віктор Дмитрович

486-19-11 amu@academia.gov.ua

namu.academia@gmail.com

 

Головний учений секретар, член-кореспондент НАМ України

СКРИПНИК

Олексій Вікторович

486-22-37 amu@academia.gov.ua

namu.academia@gmail.com

 

Приймальня віцепрезидентів 

486-33-56 amu@academia.gov.ua

namu.academia@gmail.com

Головний внутрішній аудитор  ДОЛИНА Тетяна Валеріївна

Відділення образотворчого мистецтва

Академік-секретар відділення образотворчого мистецтва, академік НАМ України ПЕРЕВАЛЬСЬКИЙ Василь Євдокимович
Учений секретар відділення образотворчого мистецтва БЕРДИНСЬКИХ Святослав Олександрович 486-38-01

Відділення музичного мистецтва

Академік-секретар відділення музичного мистецтва, академік НАМ України ЧУПРИНА Петро Якович
Учений секретар відділення музичного мистецтва СТАНКОВИЧ-СПОЛЬСЬКА Рада Євгенівна 486-37-41

Відділення кіномистецтва

Академік-секретар відділення кіномистецтва, академік НАМ України БАЛАЯН Роман Гургенович
Учений секретар відділення кіномистецтва, академік НАМ України ЗУБАВІНА Ірина Борисівна 486-38-01

Відділення театрального мистецтва

Академік-секретар відділення театрального мистецтва, академік НАМ України РЕЗНІКОВИЧ Михайло Ієрухимович

234-95-09

235-42-50 (факс)

Учений секретар відділення театрального мистецтва, член-кореспондент НАМ України ВЛАДИМИРОВА Наталія Вікторівна 486-37-41

Відділення теорії та історії мистецтв

Академік-секретар відділення теорії та історії мистецтв, академік НАМ України ФЕДОРУК Олександр Касьянович 272-14-26
Учений секретар відділення теорії та історії мистецтв ХАРЧЕНКО Поліна Вагифівна 486-37-41

Відділення синтезу пластичних мистецтв

Академік-секретар відділення синтезу пластичних мистецтв, академік НАМ України БОКОТЕЙ Андрій Андрійович 486-38-01
Учений секретар відділення синтезу пластичних мистецтв МАРКОВСЬКИЙ Андрій Ігорович 486-38-01

Відділ мистецької науки і освіти

 

Начальник відділу

 

ПОХОДЗЕЙ Іван Іванович  486-39-16
Старший науковий співробітник

 

БУЦЕНКО Олександр Алімович  486-35-72
Старший науковий співробітник ПЕТРЕНКО Владислав Миколайович 486-39-16
Науковий співробітник

 

ЯРОМЕНОК Едуард Юрійович 486-39-16

Відділ науково-координаційної діяльності та інформації

Начальник відділу

 

Старший науковий співробітник

 

ЗОРЯНА Антонина Михайлівна 486-38-46
Старший науковий співробітник ШАЛІНСЬКИЙ Ігор Петрович 486-38-46
Науковий співробітник

 

ПОХОДЗЕЙ Павло Іванович 486-38-46
Науковий співробітник

 

ШАМОНІН Олександр Геннадійович 486-38-46

Відділ міжнародних наукових і мистецьких зв’язків

Начальник відділу

 

СМИРНА Леся В’ячеславівна 486-35-72
Старший науковий співробітник

 

ЩЕРБАК Василь Артемович 486-35-72
Старший науковий співробітник

 

ДЕМ’ЯН Валентина Володимирівна 486-35-72

Фінансово-економічний відділ

Начальник відділу ЛЄНКОВА Тетяна Валентинівна 486-28-40
Заступник начальника відділу

 

КРАВЧУК Марія Анатоліївна 486-28-40
Головний економіст АНОХІНА Тетяна Валентинівна 486-28-40

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

 

Начальник відділу-головний бухгалтер

 

ШАКОР Антон Вікторович  486-26-58
Заступник начальника відділу

 

СИНГАЄВСЬКА Галина Сергіївна 486-26-58
Головний спеціаліст

 

АНТОНЮК Оксана Вікторівна 486-26-58

Протокольний та загальний відділ

 Начальник відділу

 

КОДАКОВА Людмила Володимирівна 486-33-69
Головний спеціаліст

 

ТОМАШЕВСЬКА Марина Всеволодівна 486-33-69
Головний спеціаліст

 

ЯКІМОВА Олександра Юріївна 486-33-69

Відділ кадрів

 Начальник відділу

 

УТЮЖНІКОВА Любов Василівна 486-31-36
Головний спеціаліст

 

ЛАВРЕНКО Світлана Іванівна 486-31-36
Головний спеціаліст

 

РОМАНЮХА Тетяна Костянтинівна 486-33-56

Відділ технічної експлуатації та матеріального забезпечення

Начальник відділу

 

ВАСЮК Микола Кузьмич 486-30-15
Заступник начальника відділу

 

НАГАЙСЬКИЙ Сергій Анатолійович 486-45-69
Головний спеціаліст

 

НИЧИПОРЕНКО Михайло Володимирович 486-45-69
Спеціаліст І категорії

 

ЗУБРИКІН Юрій Васильович 486-45-69
Спеціаліст І категорії

 

ЯВОРСЬКИЙ Микола Олександрович 486-45-69
Завідувач господарством

 

ШУТЬКО Галина Петрівна 486-45-69
Водій 

 

ШУТЬКО Микола Григорович 486-45-69
Охорона

 

486-36-61

Адреса: вул. Бульварно-Кудрявська, 20, м. Київ, 01054

Новини
Facebook
Twitter
YouTube
Pinterest
Instagram