Регіональні центри

Західний регіональний науково-мистецький центр

Західний регіональний науково-мистецький центр (ЗРНМЦ) НАМ України є територіально відокремленим науково-мистецьким структурним підрозділом Національної академії мистецтв України. Центр здійснює свою діяльність на громадських засадах і об’єднує за територіальним принципом дійсних членів (академіків), членів-кореспондентів, іноземних членів та почесних академіків НАМ України, що проживають та/або здійснюють свою діяльність на теренах Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей.

ЗРНМЦ здійснює координацію визначення пріоритетних напрямів і тематики фундаментальних та прикладних наукових досліджень, які проводяться членами Центру у відповідних галузях науки і мистецтва, взаємодії з мистецькими установами, підприємствами і організаціями, віднесеними до компетенції НАМ України щодо розроблення творчих і наукових програм та мистецьких проектів.

Заснований Постановою НАМ України 2015 року.

 

Керівник Центру, академік-серетар відділення синтезу пластичних мистецтв АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ БОКОТЕЙ — художник, педагог.

Дійсний член (академік) Національної академії мистецтв України (2000), народний художник України (2007), професор (1996).

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ про Західний регіональний науково-мистецький центр Національної академії мистецтв України

Бюро_ЗРНМЦ

Новини
Facebook
Twitter
YouTube
Pinterest
Instagram