Національна академія мистецтв України

ВІКТОР ІВАНОВИЧ БАЛОГА – державний та громадський діяч.

ENG    

                 www.academia.gov.uaЕЛІЗАБЕТ ЦЮБЛІН-ТИМОШЕНКО - громадський діяч, меценат.

ЕЛІЗАБЕТ ЦЮБЛІН–ТИМОШЕНКО (Швейцарія) – громадська діячка, засновник і президент асоціації «Solveta» (Швейцарія) яка опікується гуманітарними програмами для онкохворих дітей. Офіційними партнерами асоціації «Solveta» є: Кантонсепітал Граубюнден, Кур і хокейний клуб «Давос» (Швейцарія).

Крім цього, вона є єдиним власником компанії Elfeso AG, засновником і президентом Групи друзів України в Швейцарії, засновником, віце-президентом і генеральним директором Зеленого Хреста України, співзасновником, а згодом і президентом Сороптіміст клубів Санкт-Галлен (Аппенцелль, Швейцарія). Вона також засновник і покровитель Сороптіміст клубів у Брегенц (Австрія) та Києві (Україна), член Сороптіміст клубів у Цюріху (Швейцарія).

Е.Цюблін–Тимошенко широковідома своєю науковою, благодійною та гуманітарною діяльністю. Вона є постійною учасницею конференцій у Європі, США та Україні. За її безпосередньої участі відбулось будівництво та відкриття Зеленого Хреста в Україні який увійшов до складу Міжнародного Зеленого Хреста (Женева). Також Е.Цюблін-Тимошенко долучилась до створення й будівництва Центру діабету в м. Житомирі, займалася забезпеченням лікарень Житомира комп’ютерною технікою, сприяла відпочинку тисяч хворих українських дітей тощо.

Вона підтримує діяльність Національної академії мистецтв України, сприяє вирішенню цілого ряду питань, допомагає їй технічними засобами, а також активно пропагує досягнення українського сучасного мистецтва.

Е.Цюблін–Тимошенко, в якості повноправного члена Інституту європейських консерваторій, є членом Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. Асоціація друзів України в Швейцарії, яку очолює Е.Цюблін-Тимошенко, займається програмою культурного обміну Схід–Захід, що насичена великою кількістю культурних подій, серед яких потрібно зазначити: Дні Швейцарії в Києві, проведення швейцарського тижня культури в Національній філармонії України, організація та проведення чотирьох концертних турів хору Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського до Швейцарії, програми стипендій для студентів Спеціалізованої музичної школи імені М.Лисенка, обмін українськими та швейцарськими студентами та науковцями тощо.

 

Іноземний член Національної академії мистецтв України (2017)