Національна академія мистецтв України

ЛІУ КОНСІ – китайський художник, професор Академії образотворчих мистецтв педагогічного університету м. Пекін, член Китайської асоціації художників.

ENG    

                 www.academia.gov.uaЛІУ КОНСІ – китайський художник, професор Академії образотворчих мистецтв педагогічного університету м. Пекін, член Китайської асоціації художників.

ЛІУ КОНСІ – китайський художник, професор Академії образотворчих мистецтв педагогічного університету м. Пекін, член Китайської асоціації художників.

Народився у 1952 році в місті Гуан провінції Хебей. У 1985 році закінчив Академію мистецтв імені Лу Сіня, отримавши ступінь магістра. Залишився викладати в навчальному закладі. Навчаючись живопису в японському Університеті мистецтв Мусасіно в Токіо, він досліджував методи темперного та класичного живопису. На даний час пан Ліу є професором та науковим керівником аспірантів Академії образотворчих мистецтв у Столичному педагогічному університеті, а також членом китайської асоціації художників. Нагороджений орденом «Лицаря східних мистецтв» Королівства Бельгії. Його роботи були представлені у Франції в паризькому Весняному салоні, Китайській виставці юнацької творчості, а також на багатьох сесіях Національної виставки образотворчого мистецтва та інших важливих заходах. У травні 2010 року в Художньому музеї Китаю експонувалися дві роботи майстра в рамках художньої виставки. Репродукції картин художника неодноразово друкувалися у пресі та були представлені у монографіях.

 

Іноземний член Національної академії мистецтв України (2017)

Професор Академії образотворчих мистецтв педагогічного університету м. Пекін, член Китайської асоціації художників, Почесний член Всеросійської асоціації художників, Почесний академік Академії мистецтв та наук Республіки Казахстан

 

 1952 - народився в місті Гуан провінції Хебей (Китай)

1985 - закінчив Академію мистецтв імені Лу Сіня, отримавши ступінь магістра

1985 - почав викладання в Академії мистецтв імені Лу Сіня

2010 - персональна виставка у Національному музеї образотворчих мистецтв, Китай

2012 - персональна виставка в галереї Гантахао, 798-му мистецькому районі, Пекін

Нагороджений: Медаллю за внесок у культуру Ангкор (2005), орденом «Лицаря східного мистецтва» (2016)