Національна академія мистецтв України

ВАСИЛЬ ГНАТОВИЧ ЧЕРНЕЦЬ– відомий учений-культуролог, громадський діяч, організатор науково-просвітницьких та науково-мистецьких акцій.

ENG    

                 www.academia.gov.uaВАСИЛЬ ГНАТОВИЧ ЧЕРНЕЦЬ– відомий учений-культуролог, громадський діяч, організатор науково-просвітницьких та науково-мистецьких акцій.

ВАСИЛЬ ГНАТОВИЧ ЧЕРНЕЦЬ – відомий учений-культуролог, громадський діяч, організатор науково-просвітницьких та науково-мистецьких акцій. З 1998 року – ректор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2005), заслужений працівник освіти України (2009), академік Академії вищої освіти України, академік УАН.

Чернець В.Г. доктор філософії, професор, є автором понад 70 наукових робіт з культурологічної та мистецтвознавчої проблематики, в тому числі трьох монографій. Науковий доробок вченого є вагомою складовою розвитку вітчизняної наукової думки. Один з керівників авторського колективу 6-томної “Української енциклопедії етнокультурознавства та етнокультурології”.

Професор Чернець В.Г. є членом та головою фахової комісії з питань післядипломної освіти Координаційної Ради з питань мистецької освіти і науки при Національній академії мистецтв України.

 

Почесний академік Національної академії мистецтв України (2017)

заслужений працівник освіти України (2009)

лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2005)

 1946 – народився 27 червня в селі Гориньград, Рівненського р-ну, Рівненської області.

1972 – закінчив Рівненський педагогічний інститут.

1980 – головний редактор видавництва “Молодь”.

1985 – директор Інституту підвищення кваліфікації працівників культури.

1998 – ректор Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Член Національної спілки журналістів України