Національна академія мистецтв України

СЕРГІЙ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ БАБУШКІН — архітектор, автор багатьох споруд різного призначення в Україні, Росії, Білорусі, Латвії, Естонії.

ENG    

                 www.academia.gov.uaСЕРГІЙ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ БАБУШКІН — архітектор, автор багатьох споруд різного призначення в Україні, Росії, Білорусі, Латвії, Естонії. СЕРГІЙ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ БАБУШКІН — архітектор, автор багатьох споруд різного призначення в Україні, Росії, Білорусі, Латвії, Естонії.

Роботи С. Бабушкіна вирізняються чистотою архітектурного задуму, ретельністю планування простору, вдалими архітектурними формами, що є співзвучними сучасному етапу розвитку української архітектури. Його творчі вирішення – винахідливі й оригінальні, роботи позначені високою професійною майстерністю, про що свідчать перемоги в різноманітних конкурсах.

С. Бабушкін заснував персональну творчу майстерню «С. Бабушкін». Як керівник цієї майстерні він передає свій досвід молодим талантам, організує конкурси на кращі проекти. У його творчій спадщині – понад 70 об’єктів громадського та житлового призначення, будівель курортно-оздоровчого профілю, комунальних служб м. Києва, споруд інженерно-транспортного призначення.

Основні твори: проекти банків «Україна», «Промінвестбанк», «АЖІО», «ІНКО»; будинок ДАІ УВС м. Києва на вул. Богдана Хмельницького; міська податкова інспекція на вул. Шолуденка; Новоапостольська церква на просп. Павла Тичини; санаторій у Зазим’ї; Костьол молодших братів капуцинів; санаторій ім. Горького в Юрмалі; реконструкція санаторію «Яункемері» та «Керері» (Латвія); посольство Швеції та резиденція шведського посла в Україні на вул. Боричів Тік.

Творчість архітектора широко висвітлена у періодичній пресі та інших виданнях (понад 700 публікацій).

 

Член-кореспондент Національної академії мистецтв України (2001)

заслужений архітектор України (1997)

 

 1947 - народився 10 квітня в м. Свердловську Росія)

1971 - закінчив Московський архітектурний інститут (Уральська філія) за спеціальністю «Архітектура».

1971-1981 - архітектор, головний архітектор проектів Латвійської філії інституту «Союзкурортпроект».

1981-1984 - головний архітектор проектів Латвійської філії «Діпроторг».

1984-1990 - начальник управління об'ємного проектування, начальник спеціалізованої комплексної майстерні головного управління «Київпроект».

1990-1992 - директор малого архітектурного підприємства «Піонер».

1992-1993 - перший заступник начальника Головного управління містобудування та архітектури м. Києва.

З 1993 - керівник персональної творчої майстерні «С.Бабушкін».

1996-2003 - головний архітектор м.Києва, начальник Головного управління містобудування та архітектури м. Києва.

Член Національної спілки архітекторів України.

Член-кореспондент Міжнародної академії архітектури.

Посада: на творчій роботі.