Національна академія мистецтв України

Національна академія мистецтв України

ПРО АКАДЕМІЮ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ІНОЗЕМНІ ЧЛЕНИ АКАДЕМІЇ

ВИДАННЯ

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛЕННЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА ПОЧЕСНІ АКАДЕМІКИ

УСТАНОВИ

ПРЕЗИДІЯ ВІДДІЛЕННЯ ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА НЕЗАБУТНІ

ЗВІТИ І ПЛАНИ

АПАРАТ ПРЕЗИДІЇ ВІДДІЛЕННЯ КІНОМИСТЕЦТВА

НОВИНИ

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ ВІДДІЛЕННЯ ТЕОРІЇ ТА ІСТОРІЇ МИСТЕЦТВ
ВІДДІЛЕННЯ СИНТЕЗУ ПЛАСТИЧНИХ МИСТЕЦТВ

Пошук в GoogleRUSENG

www.academia.gov.ua

Національна академія мистецтв України

...

ОГОЛОШЕННЯ

Указ Президента України
"Про надання Академії мистецтв України статусу національної"


Положення про Координаційну раду з питань мистецької освіти і науки при Національній академії мистецтв України

Оновлений персональний склад Координаційної ради з питань мистецької освіти і науки при Національній академії мистецтв України

Тематика дисертаційних досліджень здобувачів наукових ступенів «доктор філософії», «доктор наук» першого року навчання у мистецьких ВНЗ (набір 2016 р.)


Міжнародні конгреси, конференції, проекти, гранти 2017 рокуДеятелям культуры и искусства России

Звернення Загальних зборів Національної академії мистецтв України до діячів культури і мистецтв України

Обращение Президента Национальной академии искусств Украины А.В.Чебыкина к членам Президиума Российской академии художеств

Обращение к международному творческому и художественному сообществу

Звернення Президента НАМ України А.В.Чебикіна до Президента Російської академії художеств З.К.Церетелі

Звернення ректорів вищих мистецьких навчальних закладів України до міжнародної творчої спільноти

Звернення Спілки польських композиторів до українського народу

18 листопада 2013 року було вчинено Договір про співробітництво між Інститутом культурології Національної академії мистецтв України та Науково-методичним центром з культурознавства Міністерства культури і туризму Республіки Азербайджан

Меморандум про партнерство в розвитку сучасного мистецтва України та удосконалення міжнародної діяльності

ОГОЛОШЕННЯ.
Книгою "Патон - гордість України!" (укр. та рос.мовами) на 560 аркушах рзпочата нова серія "Сучасне життя видатних людей України". Зміст книги та надані фотографії здивують будь-кого. Рекомендую членам Академії стати власниками книги-бестселера "Патон - гордість України!". Андрій Чебикін.

Як замовити книгу "Патон - гордість України!" (укр. та рос.мовами) на 560 аркушах: Пропонуємо зробити передоплату по 500 грн. за одну книгу "Патон - гордість України!" на банківські реквізити: МГО "ЖВЛ", Код:35588512, р/р: 26003052335556 у "Приват Банку", МФО 351533, або на карту автора (Воловника): 5168 7423 5032 2842 у "Приват Банку". Додати у платіжці: прізвище приватної особи, мобільний телефон, адресу отримувача, № того відділення "Нова Пошта", де зручно отримати посилку.

Обкладинка книги "Патон - гордість України!"Національна академія мистецтв України має честь запросити до участі у міжнародній науковій конференції «МИСТЕЦТВО УКРАЇНИ ПЕРШОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ. У СВІТОВОМУ КОНТЕКСТІ», присвяченій проблемам становлення, розвитку та взаємодії соціальних, культурних і мистецьких полів, їх взаємовпливу та взаємопроникненню на фоні генезису суспільства першої половини минулого сторіччя в Україні та за її межами. Пленарне засідання конференції відбудеться 11 квітня 2018 року об 11:00 годині у приміщенні Національної академії мистецтв України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 20. Початок реєстрації – о 10:00 годині.
Текст оголошення7 березня 2018 р. о 18.00 годині в приміщенні Національної академії мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) відбулося урочисте відкриття персональної виставки «Bedri Baykam’s Works from the Last Decade» широковідомого в Україні, Європі та у світі художника й актора Бедрі Байкама, який народився 1957 року у м. Анкара, Туреччина, згодом навчався у Сорбоннському університеті в Парижі, Франція, де отримав кваліфікаційний ступінь МBA; також вивчав основи драматургії у L’Actorat, Париж, Франція; пізніше закінчив Каліфорнійській коледж мистецтв, США, де вивчав живопис і кіновиробництво.
Прес реліз6 лютого 2018 р. о 16.00 годині в приміщенні Національної академії мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) відбулося відкриття персональної виставки «Любов земна» відомого українського скульптора, народного художника України, член-кореспондента НАМ України Білика Миколи Ілліча на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2018 року.
Прес релізНовини відділення образотворчого мистецтва

Новини відділення музичного мистецтва

Новини відділення театрального мистецтва

Новини відділення кіномистецтва

Новини відділення теорії та історії мистецтв

Новини відділення синтезу пластичних мистецтв


Архів новин Академії 2011-2017 роки
House NAMU.jpg (49372 bytes)
Будівля НАМ України (Київ, вул Бульварно-Кудрявська, 20) - 6 фотографій


© 2010-2018 Національна академія мистецтв України

Open_BAIKAM_2018.jpg (49372 bytes) 7 березня 2018 р. о 18.00 годині в приміщенні Національної академії мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) відбулося урочисте відкриття персональної виставки «Bedri Baykam’s Works from the Last Decade» широковідомого в Україні, Європі та у світі художника й актора Бедрі Байкама, який народився 1957 року у м. Анкара, Туреччина, згодом навчався у Сорбоннському університеті в Парижі, Франція, де отримав кваліфікаційний ступінь МBA; також вивчав основи драматургії у L’Actorat, Париж, Франція; пізніше закінчив Каліфорнійській коледж мистецтв, США, де вивчав живопис і кіновиробництво. Майстер проживає у Стамбулі й активно реалізує свій вражаючий творчий потенціал в галузі образотворчого мистецтва й кіномистецтва.


Open_CONF_2018.jpg (49372 bytes) 26 лютого 2018 року об 11.00 в Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського відбулося урочисте відкриття VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Україна в загально-європейському музично-театральному просторі: проблеми, перспективи та шляхи взаємозбагачення». Конференція була організована Міністерством культури України, Національною академією мистецтв України та Національною музичною академією України імені П.І.Чайковського до 145-річчя від дня народження Сергія Рахманінова та 80-річчя від дня народження Стефана Турчака.


Open_LEKCIA_2018.jpg (49372 bytes) 6 лютого 2018 року в рамках міжнародної науково-творчої співпраці Національної академії мистецтв України із зарубіжними освітніми та науковими інституціями, для студентів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури відбулася лекція професорки Муніципального університету міста Нью-Йорк Ірини Данилової «Мистецтво – це не життя, але життя – це мистецтво. Або навпаки». Лекторка розповіла про сучасні експериментальні практики, що ґрунтуються на взаємозв’язку мистецтва і життя, про те, як життя створює мистецтво й інспірує появу нових форм.


Open_BILIK_2018.jpg (49372 bytes) 6 лютого 2018 р. о 16.00 в приміщенні Національної академії мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) відбулося відкриття персональної виставки «Любов земна» відомого українського скульптора, народного художника України, член-кореспондента НАМ України Білика Миколи Ілліча на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2018 року. Микола Білик – один з митців нашого часу, якому притаманні глибоке знання проблем сучасної світової образотворчої культури, аналітичний підхід до втілення значущих тем історії та сьогодення.