Національна академія мистецтв України

Національна академія мистецтв України

ПРО АКАДЕМІЮ ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ІНОЗЕМНІ ЧЛЕНИ АКАДЕМІЇ

ВИДАННЯ

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛЕННЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА ПОЧЕСНІ АКАДЕМІКИ

УСТАНОВИ

ПРЕЗИДІЯ ВІДДІЛЕННЯ ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА НЕЗАБУТНІ

ЗВІТИ І ПЛАНИ

АПАРАТ ПРЕЗИДІЇ ВІДДІЛЕННЯ КІНОМИСТЕЦТВА

НОВИНИ

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ ВІДДІЛЕННЯ ТЕОРІЇ ТА ІСТОРІЇ МИСТЕЦТВ
ВІДДІЛЕННЯ СИНТЕЗУ ПЛАСТИЧНИХ МИСТЕЦТВ

Пошук в GoogleRUSENG

www.academia.gov.ua

Національна академія мистецтв України

...

ОГОЛОШЕННЯ


ПОВІДОМЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ. Згідно зі Статутом Національної академії мистецтв України, повідомляємо список дійсних членів (академіків) та членів-кореспондентів Національної академії мистецтв України, обраних на сесії Загальних зборів НАМ України, що відбулися 20 червня 2017 року

ПОСТАНОВА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ "Про обрання почесних академіків Національної академії мистецтв України"

ПОСТАНОВА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ "Про обрання іноземного члена Національної академії мистецтв України"


П О В І Д О М Л Е Н Н Я НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ Згідно зі Статутом та Положенням «Про вибори до Національної академії мистецтв України» надаємо список кандидатур, рекомендованих (на підставі публікації в газеті «Урядовий кур’єр» від 12 квітня 2017 року) дійсними членами (академіками) та членами-кореспондентами НАМ України, вченими (науковими) радами наукових установ та вищих мистецьких навчальних закладів, документи яких надійшли в установленому порядку до 12 травня 2017 року включно.

Повідомлення Національної академії мистецтв України про проведення виборної сесії Загальних зборів у червні 2017 року та наявність вакансій дійсних членів (академіків) та членів-кореспондентів у відповідних відділеннях

Перелік документів, необхідних для висунення кандидатів у члени НАМ України

Указ Президента України
"Про надання Академії мистецтв України статусу національної"
Положення про Координаційну раду з питань мистецької освіти і науки при Національній академії мистецтв України

Персональний склад Координаційної ради з питань мистецької освіти і науки при Національній академії мистецтв України та її експертних комісій

Тематика дисертаційних досліджень здобувачів наукових ступенів «доктор філософії», «доктор наук» першого року навчання у мистецьких ВНЗ (набір 2015 р.)


Міжнародні конгреси, конференції, проекти, гранти 2017 року

У відповідності до підсумків таємного голосування та згідно з «Порядком обрання за конкурсом кандидатури на посаду директора науково-дослідного інституту Національної академії мистецтв України», затвердженого постановою Президії НАМ України від 27 грудня 2016 року № 11/52-09, вважається обраним директором Інституту культурології НАМ України: Богуцький Ю. П.Деятелям культуры и искусства России

Звернення Загальних зборів Національної академії мистецтв України до діячів культури і мистецтв України

Обращение Президента Национальной академии искусств Украины А.В.Чебыкина к членам Президиума Российской академии художеств

Обращение к международному творческому и художественному сообществу

Звернення Президента НАМ України А.В.Чебикіна до Президента Російської академії художеств З.К.Церетелі

Звернення ректорів вищих мистецьких навчальних закладів України до міжнародної творчої спільноти

Звернення Спілки польських композиторів до українського народу

18 листопада 2013 року було вчинено Договір про співробітництво між Інститутом культурології Національної академії мистецтв України та Науково-методичним центром з культурознавства Міністерства культури і туризму Республіки Азербайджан

Лист Посольства України в Сполучених Штатах Америки щодо виставки художніх робіт В.Д.Сидоренка у ВашингтоніМеморандум про партнерство в розвитку сучасного мистецтва України та удосконалення міжнародної діяльності

19 червня 2017 року о 15.00 годині в приміщенні Національної академії мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) відбудеться відкриття виставки творів видатних китайських художників, іноземних членів Національної академії мистецтв України Їнь Сянміна та Ю Яоміна.
Прес реліз

1 березня 2017 року о 15.00 годині в приміщенні Національної академії мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) відбулася презентація творчих робіт студентів Київської дитячої Академії мистецтв.
Прес реліз

18 січня 2017 року о 16.00 годині в приміщенні Національної академії мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) відбулося відкриття виставки творів учасників третього міжнародного художнього пленеру «Подільська вільниця», який проходив 12–24 серпня 2016 року на базі музею просто неба «Козацька левада».
Прес релізНовини відділення образотворчого мистецтва

Новини відділення музичного мистецтва

Новини відділення театрального мистецтва

Новини відділення кіномистецтва

Новини відділення теорії та історії мистецтв

Новини відділення синтезу пластичних мистецтв


Архів новин Академії 2011-2016 роки
House NAMU.jpg (49372 bytes)
Будівля НАМ України (Київ, вул Бульварно-Кудрявська, 20) - 6 фотографій


© 2010-2017 Національна академія мистецтв України

Open_Ch_2_2017.jpg (49372 bytes) 19 червня 2017 року о 15.00 годині в приміщенні Національної академії мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) відбулося відкриття виставки творів видатних китайських художників, іноземних членів Національної академії мистецтв України Їнь Сянміна та Ю Яоміна.


Open_Rp_2017.jpg (49372 bytes) 19 червня 2017 року відбулося засідання Президії Національної академії мистецтв України за участю члена Рахункової палати України – директора Департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремби І.М. та начальника відділу Рахункової палати з питань культури та засобів масової інформації Зоренко Т.І., на якому було розглянуто питання щодо стану виконання заходів з усунення недоліків, виявлених Рахунковою палатою під час аудиту діяльності НАМ України.


Open_KR_01_2017.jpg (49372 bytes) 7 червня 2017 року в залі засідань Президії Національної академії мистецтв України під головуванням віце-президента НАМ України, члена-кореспондента Бітаєва В.А. та за участю першого віце-президента НАМ України, академіка Яковлєва М.І. відбулось чергове засідання комісії з наукових досліджень Координаційної ради з питань мистецької освіти і науки при НАМ України щодо експертизи тем дисертаційних досліджень здобувачів наукового ступеня (доктор філософії, доктор наук) першого року навчання (вступ - 2016 року), у якому взяли участь більшість проректорів з наукової роботи мистецьких ВНЗ. У зведеному переліку з усіх спеціальностей галузі «Культура і мистецтво» 135 тем, з яких 7 докторських. Майже по усіх ВНЗ були внесені зауваження і пропозиції та рекомендовано до винесення на засідання Координаційної ради редакційно доопрацювати частину назв тем.18 травня 2017 року на засіданні Президії Національної академії мистецтв України була вручена відзнака за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю. Президент НАМ України, академік А.В.Чебикін вручив Почесну грамоту Міністерства культури України начальнику відділу науково-координаційної діяльності та інформації П.В. Харченко.


Open_FN_2017.jpg (49372 bytes)
18 травня 2017 року в межах XI Всеукраїнського фестивалю науки у конференц-залі НАМ України був проведений науковий “круглий стіл” на тему “Культурологічні та мистецтвознавчі науки у сучасному розвитку культури і мистецтва”, ініційований Національною академією мистецтв України.


Open_KINO_2017.jpg (49372 bytes)
18 травня 2017 року в межах XI Всеукраїнського фестивалю науки в конференц-залі НАМ України відбулась демонстрація програми фільмів молодих кінематографістів, студентів та випускників фахових вищих навчальних закладів України з подальшим обговореннях на Міждисциплінарній науковій конференції “Екранні візії молодого українського кино: мистецтвознавчі та культурологічні інтерпретації ”. Організатори: Національна академія мистецтв України, Інститут культурології НАМ України, Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України.


Open_KOSIV_2017.jpg (49372 bytes)
З 8 травня по 5 червня 2017 року в межах ХІ Всеукраїнського фестивалю науки в приміщенні Національної академії мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) проходила виставка художніх творів робіт викладачів та студентів Косівського інституту декоративно-прикладного мистецтва.


Open_MEMORANDUM_2017.jpg (49372 bytes)
11 квітня 2017 року в Національній академії мистецтв України відбулося підписання «Меморандуму про партнерство в розвитку сучасного мистецтва України та міжнародної діяльності» між Національною академією мистецтв України та громадськими організаціями – Асоціацією-арт-галерей України в особі її президента Віктора Хаматова та Всеукраїнською творчою Спілкою художників «БЖ-АРТ» в особі її голови Андрія Зяблюка. Сторони обговорили перспективи творчої співпраці та запланували ряд культурно-мистецьких акцій, які мають сприяти реалізації культурної політики України в галузі сучасного мистецтва.


Open_NAGRADY_2_2017.jpg (49372 bytes)
6 квітня 2017 року на засіданні Президії Національної академії мистецтв України були вручені відзнаки за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю. Президент НАМ України академік А.В.Чебикін вручив Почесні грамоти Верхоаної Ради України співробітникам Академії - раднику президії Ю.О.Іванченку, начальнику фінансово-економічного відділу Т.В.Лєнковій та ученому секретарю Інституту культурології НАМ України І.В.Кузнєцовій. Подякою київського міського Голови була відзначена учений секретар відділення музичного мистецтва НАМ України Р.Є.Станкович-Спольська


Open_Chebikin_RM_2017.jpg (49372 bytes)
15 березня 2017 року у приміщенні Національного музею "Київська картинна галерея" відкрилася виставка творів видатного майстра графічних мистецтв, народного художника України, президента Національної академії мистецтв України, ректора Національної академії образотвочого мистецтва і архітектури Андрія Володимировича Чебикіна


Open_Zbory_2017.jpg (49372 bytes) 3 березня 2017 року у відповідності до нової редакції Статуту НАМ України на загальних зборах було обрано керівництво Академії у складі: президент академік А.В.Чебикін, перший віце-президент академік М.І.Яковлєв, віце-президенти член-кореспондент В.А.Бітаєв, академік Ю.П.Богуцький, академік В.Д.Сидоренко, головний учений секретар член-кореспондент О.В.Скрипник.
Іноземними членами НАМ України обрані Е.Цюблін-Тимошенко (Швейцарія), Т.Збирня (Молдова), А.А.Снітар (Канада), У Вейшань (Китай). Почесними академіками обрано С.С.Павлишин, М.М.Балдіса, А.П.Радзіховського.


Open_DA_2017.jpg (49372 bytes)

1 березня 2017 року о 15.00 годині в приміщенні Національної академії мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) відбулася презентація творчих робіт студентів Київської дитячої Академії мистецтв.


Open_NAGRADY_2017.jpg (49372 bytes)
9 лютого 2017 року у Міністерстві культури України відбулося вручення державних нагород і відзнак. Орденом «За заслуги» І ступеня нагороджено академіка Національної академії мистецтв України Р.Г.Балаяна, орденом «За заслуги» ІІ ступеня – члена-кореспондента НАМ України В.А.Бітаєва. Звання «Заслужений діяч мистецтв України» удостоєний заступник директора з наукових питань Інститута проблем сучасного мистецтва НАМ України А.О.Пучков.


Open_DOVGAN_2017.jpg (49372 bytes)
18 січня 2017 року о 16.00 годині в приміщенні Національної академії мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) відбулося відкриття виставки творів учасників третього міжнародного художнього пленеру «Подільська вільниця», який проходив 12–24 серпня 2016 року на базі музею просто неба «Козацька левада».